LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

niedziela, 29.1.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZa oknem coraz chłodniej? Galeria Młociny rozdaje bony o wartości 50 zł i nagrody!
2022-11-08

KOMENTARZE: 0

Coraz niższa temperatura na zewnątrz, kolorowe liście spadające z drzew. Jesień potrafi być piękna. Ale to też moment, w którym szukamy czegoś, co nas rozgrzeje. Z pomocą przychodzi Galeria Młociny! Do 18 listopada, za każde wydane 300 zł można odebrać bon podarunkowy o wartości aż 50 zł! Do tego czekają rozgrzewające nagrody za zakupy za minimum 150 zł. Wystarczy zarejestrować paragony w aplikacji KUPUJESZ I MASZ i zgłosić się do specjalnego punktu w Galerii Młociny!

Aplikacja Galerii Młociny to nie tylko baza najważniejszych informacji na temat samej galerii i znajdujących się w niej sklepów. To także kopalnia akcji specjalnych i promocji. Tym razem Galeria zaprasza na jesienną, rozgrzewającą akcję, która rozpoczęła się w piątek, 28 października i potrwa do 18 listopada. Dlatego nie warto zwlekać!

Rozgrzewające nagrody

Poza wspomnianymi już bonami na zakupy o wartości 50 zł do wykorzystania w wybranych sklepach Galerii, w ramach akcji przygotowano wyjątkowe nagrody, idealne na coraz chłodniejsze, jesienne dni. Otulające szaliki, ciepłe czapki, świece zapachowe i wyjątkowe, waniliowo-dyniowe kule do kąpieli. Coś dla siebie znajdą także wielbiciele rozgrzewających herbat i jesiennych kaw. Szczegółowa lista nagród znajduje się w regulaminie akcji.

Aplikacja Kupujesz i Masz
Aby dołączyć do programu, należy pobrać aplikację Kupujesz i Masz z App Store albo Google Play. Każdy paragon za zakupy w Galerii Młociny można w ciągu czterech dni zarejestrować w aplikacji i otrzymać zwrot w postaci Złocin. Lista sklepów, które biorą udział w akcji wraz z informacją o wysokości zwrotu z paragonu i nagrodach znajduje się w aplikacji.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o nowych wydarzeniach, promocjach i otwarciach. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje:
Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl
Facebook: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial
Instagram: https://www.instagram.com/galeriamlociny/
Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny

[artykuł sponsorowany]

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT